0342 322 34 40 - 41
trendefr
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
  • Türkiye’de ofis otomasyonunun öncülerinden olan DEVELOP marka cihazların yetkili satıcısı olan Aysin Teknoloji Ltd. Şti. kurucu üyelerinin sektördeki 20 yıllık birikim ve deneyimleriyle 1998 yılında kuruldu.
  • Develop kalitesi ve üstün hizmet anlayışı tüketicilere etkin bir şekilde ulaştıran Aysin Teknoloji 20 yıllık kurucularının tecrübesi ile sektörün öncü firmaları arasında yer almayı kendine ilke edinmiştir.
  • Kurulduğu günden bu yana Türkiye’ye olan inancı sayesinde bugün  faaliyet göstermeye başladığı 1998 yılından beri, istikrarlı ve yüksek oranlı bir büyüme gerçekleştirmiştir. Dinamik ve güçlü yapısıyla, sizlerden aldığı enerji ile başarılı projeler üreten Aysin Teknoloji bundan sonra da bu haklı gururu sizlerle paylaşmaya devam edecektir. disiplinli çalışmasına devam etmektedir. gelişen Türkiye’nin ihtiyacı olan ürünlerle doğru çözümleri sunmak için her zaman hizmetinizdedir.
  • Müşterilerini bir ortak olarak kabul eden Aysin Teknoloji bu yakınlığı sizlerden aldığı destekle yaşamaktadır. Amacımız, ortaklığımızın, Türkiye’nin her durumunda yatırımlara hep birlikte devam ederek, yarınları umutla yaşayıp yaşatmaktır.
  • Türkiye’de Develop’la çözüm ortağı olarak çalışmayı tercih eden üretim, imalat, gıda, ilaç, bankacılık, otelcilik, hizmet sektörleri ile kamu ve askeri kurumlarında içinde bulunduğu değişik hacim ve özellikte Türkiye’nin tanınan seçkin kuruluşları bulunmaktadır.
  • Biz bir aileyiz. Aile olmanın mutluluğunu her ortamda yaşadık. Zoru kolay yapmayı öğrendik, olumsuzluklarda bile mutluluğu aradık. Birlikten kuvvet doğar düşüncesini yaşamımız boyunca hep uyguladık. Takımımızı ortak hedefler ve ortak akıl etrafında toplamaya gayret ettik. Takım ruhuna inandık. Şirket hedeflerimize giderken her platformda, Ülkenin ve sektörün sorunlarına çözüm arayışlarını sürdürdük.

    Güvenilir, şeffaf ve doğruluk ilkesinden taviz vermedik. Adaletli yönetim, dürüst alıcı, güvenilir satıcı politikamız bizlere hep başarılar getirdi.

    Biz Aysin Teknoloji ailesi olarak güçlü bir takım oluşturup ardı ardına galibiyetler kazandık. Bundan sonraki hedef ve projelerimizde takımımıza yeni dâhil olacak oyuncularımızla ilkelerimizden taviz vermeden amatör ruhla profesyonelce çalışmaya var gücümüzle devam edip sizlerin güvenini hiç boşa çıkarmayacağımıza ve her şeyin en iyisine layık olduğuna inanan ekip olarak şirketimizin ve ülke ekonomisine katma değer üretecek yeni projelere imza atarak yolumuza devam edeceğiz.