Piyasada başlattı yeni A3 monokrom baskı sistemi DEVELOP – bizhub 758

Langenhagen Ağustos 2016 – Üstün verimlilik, güvenilirlik ve kalite ofis ortamlarında veya Kopya Merkezlerinin tek renkli baskı sistemi için yüksek hacimli önemli gereksinimleri vardır. rahat, kişiselleştirilmiş hizmet yanı sıra tam GELİŞTİRMEK yeni bizhub 758 avantajlarıdır. hemen hemen her iş in-house kim-kutu baskılı, böylece bu yeni monokrom sistemi aynı zamanda, çok sayıda sonlandırma seçeneklerini sunuyor.

“bizhub 758 kolayca ofiste günlük operasyonları entegre edilebilir – ne olursa olsun baskı hacmi,” Helge Dolgener, Takım Menajeri Ürün Yönetimi Ofisi diyor & Hizmetler Batı küme. “Önemli verimlilik ve güvenilirlik gelişmeler daha da artmıştır, ve sezgisel kullanım ve özelleştirilebilir bir kontrol paneline sayesinde bir dizi sayesinde, bu sistem ile çalışmak bir zevk.”

Güvenilir verimlilik
bizhub 758 güvenilirlik ve verimlilik birkaç iyileştirmeler artmıştır. For-örneğin yüksek kapasiteli kararlı, hızlı taramalar ile yeni geliştirilen çift tarama belge işlemci sağlar. Yeni çoklu besleme algılama ve kağıt besleme optimize önlemek toplama hataları ve kağıt sıkışması riskini azaltır. Ve standart dışı boyutlu kağıt artık daha kolay ölçülebilir. Bütün bu gelişmeler çalışmaları, düzgün kaliteli ve güvenilir üretkenlik sağlamak artan kullanıcı, spa-ren zaman ve para kolaylaştırır.

Bitirme Sofistike
bizhub 758 hemen hemen her yazdırma işi in-house yapılabilir çok kullanışlı sonlandırma seçenekleri ile donatılmıştır. o el çıkışları veya fatura delme ile zımbalama 80 sayfalık kitapçık, kat mektubun çeşitli, kadar olsun – bizhub 758 dahili baskı ve terbiye yoluyla bir alt şirket, zaman ve para tasarrufu sağlar.

kullanım artışı kolaylığı ayarlayarak seçenekleri ile
Paneli bizhub 758 günlük yazdırma, fotokopi olarak, tarama ve faks işlerini çok zaman kaydedilebilir bireysel kullanıcıların ihtiyaçlarına adapte edilebilir. Ayrıca tabletlerde modellenmiştir sezgisel çalışma -. Sonuç da ofis ortamlarında günlük kullanım için daha az deneyimli operatörler ideal için uygun bir sistemdir

ekonomik çalışma
, yüksek verimlilik rağmen, bizhub 758, düşük güç tüketimi, düşük TEC değeri sayesinde kendi sınıf. Diğer bir deyişle, GELİŞTİRMEK bu yeni sistem, sadece eko-nomik baskı sağlar, aynı zamanda olumlu bir çevre dengesi vardır ve daha düşük bir enerji faturası katkıda bulunur.

DEVELOP
GELİŞTİRMEK modern ve profesyonel ofis iletişim çözümleri için Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH ticari markasıdır. Belge üretimi ve doküman yönetimi sistemlerinin, yazılım ve hizmetlerin pazarlama içerir ürün portföyü ile, GELİŞTİRMEK marka. Avrupa çapında küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir lider sağlayıcısı olarak kendini kabul ettirdi

Biz trend olan geleceği ve kendine güvenen ve yaratıcı hale , Burada çok analiz ve yapım önerileri ötesinde tavsiye anlayışımız: Biz değerlendirmek, tasarım ve rehber. Birincil hedefimiz :. müşterilerimizin ortamda verimliliği arttırmak

Almanya’da marka GELİŞTİRMEK için ülke çapında bir varlığı için 300’den fazla yetkili bayi sağlanmaktadır. 60’dan fazla ülkede bağımsız distribütör ve bayi Bizim büyük alan uluslararası dağıtım ağı geniş müşteri işlemlerinin uygulanmasını sağlayan ve ürünlerimiz için küresel hizmet sağlar.

Konica Minolta Business Solutions Germany GmbH İş Teknolojileri İş Konica Minolta, Inc% 100 iştiraki olan ., Tokyo, Japonya merkezli. Diğer alanlar Grup faaliyet içinde, Endüstriyel İş, Sağlık İş ve Planetarium İş arasındadır. üzerinde 7 milyar Avro mali 2015/2016 net satış Konica Minolta, Inc. (Mart 2016 itibariyle) dünya genelinde yaklaşık 43.000 çalışanı ile.