Basit mobil kullanılabilirlik ve olağanüstü esneklik

Langenhagen, Ekim 2015
Mobil çalışma bugünün ofis ortamları uygulamada yaygındır. Akıllı telefonlar ve tabletler artan kullanımı yanı sıra çok uzay çalışmaları kavramları olarak çalışma yeni yollar, bu trendi var sağlar. İki yeni renkli MFP DEVELOP – ineo + 308/368 – Mobil İşçileri tam taleplerini karşılamak ve optimize belge iş akışları için çok sayıda özellik sunuyor.

“GELİŞTİRMEK yeni renk sistemleri vurgulamak şüphesiz onun basit mobil kullanılabilirlik”, Helge Dolgener Konica Minolta Team Müdürü Ürün Yönetimi Ofis ve Hizmetler diyor ve devam ediyor: “Bu özellik bugünün ofis ortamlarında a` mutlaka have` olduğunu. mobil çalışma yaygın bir uygulama haline beri, kendi tablet veya aynı zamanda baskı veya tarama smartphone küçük bir çaba ile ofis çalışanı istiyorum. ineo + 308/368 Her iki sistem de kullanıcıların özel gereksinimlerini karşılamak için özel olduğundan, esneklik yüksek derecede basit mobil kullanılabilirlik birleştirir. ”

Kolay mobil kullanılabilirlik
ineo + 308/368 kolay mobil kullanım için anahtar, teknolojilerinde olduğu gelen tablet ve akıllı telefonlar, kablosuz yazdırma ve tarama etkinleştirmek: Alan İletişimi (NFC) Yakın temassız, kimlik ile renk sistemleri Hem dokunmatik baskıya ve dokunmatik-to-tarama teknolojisi, Google Cloud Print (isteğe bağlı) ve WiFi bağlantısı (opsiyonel) ve mobil ve bulut bağlantısı donanımlı. olasılık web siteleri, PDF veya fotoğraflar zaman ve rahatsızlık tasarrufu, mobil sistem doğrudan basılabilir. Bu çözüm tam. Mevcut ve gelecekteki mobil ofis iş akışlarına uygun olan

medya ve sonlandırma seçenekleri Esnek seçim
, özel farklı ofis ortamlarının ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla ineo + 308/368. Desteklenen medya geniş bir yelpazede de belgelerin hemen hemen her türlü gibi yüksek gramajlı ile kaliteli kağıda davetiyeleri gibi, in-house basılabilir anlamına gelir. sistemleri de yukarı g / m2 300 kadar 1.2 metre Baskı karton uzunluğu ile A3 + (SRA3) ve hatta afiş kadar yatırım yapabilir, A6 tüm kağıt boyutları. Buna ek olarak, sistemlerin çok sayıda sonlandırma seçenekleri broşür veya afiş içi baskı gibi özel gereksinimlerini karşılamak için izin verir.

bir akıllı telefon olarak faaliyet
9-inç dokunmatik ekran gibi kullanıcılara izin vermek için “sürükle ve flick” olarak özelliklerini destekler, kendi parmakları ile menüde gezinmek için. kafa karıştırıcı alt menülerin sonsuz sayıda kaybolmak değil, pop-up penceresi emin olun. Tablet boyutu tam renkli ekran, açık bir şekilde yapılandırılmış ve kullanıcıların bir bakışta tüm gerekli işlevleri yakalayabilirsiniz. edilmektedir okuma kolaylaştırır

Optimize iş akışı
desteği ineo + 308/368 ve manuel görevleri ortadan kaldırarak ofis iş akışlarını optimize. Belgeler PPTX dosyası olarak doğrudan taranmış veya bir PDF dosyası olarak kaydedilebilir. İsteğe bağlı yazılım araçları da belge iş akışlarını geliştirmek GELİŞTİRMEK. dosyaları hızlı yedeklenmiş bularak “kayıp” belgeler için arama değerli zaman tasarrufu, örneğin “Mağaza + bulmak”. dönüş istenilen formatta ilgili dokümanı dönüştürür ve herhangi bir adrese gönderir de “+ payını dönüştür”.

Ekonomik çevre dostu
kaynakların tasarrufu ve düşük enerji tüketimi ile ayırt ineo + 308/368. boş sayfaları otomatik olarak silinmesi katkıda bulunmak, LED tarayıcı görüntüleme teknolojisi, 0.5 Watt ErP modu ve dinamik Eko Timer – fiili çalışma saatleri aktif sistem evrelerini uygun. Onlar çalışan maliyetlerini azaltmak çünkü bu ekolojik işlevleri de ekonomik avantajlar elde eder.

GELİŞTİRMEK
GELİŞTİRMEK modern ve profesyonel ofis iletişim çözümleri için Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH ticari markasıdır. Belge üretimi ve doküman yönetimi sistemlerinin, yazılım ve hizmetlerin pazarlama içerir ürün portföyü ile, GELİŞTİRMEK marka. Avrupa çapında küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir lider sağlayıcısı olarak kendini kabul ettirdi

Biz trend olan geleceği ve kendine güvenen ve yaratıcı hale , Burada çok analiz ve yapım önerileri ötesinde tavsiye anlayışımız: Biz değerlendirmek, tasarım ve rehber. Birincil hedefimiz :. müşterilerimizin ortamda verimliliği arttırmak

Almanya’da marka GELİŞTİRMEK için ülke çapında bir varlığı için 300’den fazla yetkili bayi sağlanmaktadır. 60’dan fazla ülkede bağımsız distribütör ve bayi Bizim büyük alan uluslararası dağıtım ağı geniş müşteri işlemlerinin uygulanmasını sağlayan ve ürünlerimiz için küresel hizmet sağlar.

Konica Minolta Business Solutions Germany GmbH İş Teknolojileri İş Konica Minolta, Inc% 100 iştiraki olan ., Tokyo, Japonya merkezli. Diğer alanlar Grup faaliyet içinde, Endüstriyel İş, Sağlık İş ve Planetarium İş arasındadır. üzerinde 7 milyar Avro mali 2014/2015 net satış Konica Minolta Inc. (Mart 2015 itibariyle) dünya çapında 41.700 çalışanı ile.