Konica Minolta’nın Blue Angel etiketli doğa dostu renkli yazıcısı ile kişiye özel güvenli baskı

Konica Minolta, yeni kompakt A4 renkli yazıcısı bizhub C3100P’yi pazara sundu. “Blue Angel ” eko-etiketine sahip yeni bizhub C3100P, ev-ofislerde, orta ve büyük ölçekli işletmelerin yönetim, muhasebe ve pazarlama gibi hassas bilgilerin çıktısını kendi çalışma alanında almak isteyen departmanlarında kişiye özel çözümler sunuyor. Kimlik doğrulama yoluyla baskı seçeneği ve dubleks baskı özellikleri olan akıllı yazıcı, kompakt tasarımıyla masaüstünde kolaylıkla yer bulabiliyor.

 

bizhub C3100P, tercihe göre bireysel baskı ihtiyaçlarını karşılamak için ayarlanabiliniyor veya mevcut yazıcı filolarına entegrasyonu yapılabiliyor. Günlük baskı işlemlerini hızla tamamlayan cihaz dakikada 31 sayfa yüksek baskı hızına sahip. bizhub C3100P’nin çift taraflı baskı özelliği, hem kâğıtları elle çevirme gereğini ortadan kaldırıyor hem de aşırı kâğıt tüketimini önlüyor.

 

Çevre dostu teknolojiye sahip cihaz, enerjiyi verimli kullanıyor. Uyku modundaki enerji tüketimi sadece 3 watt. Yüksek görüntü kalitesine ve düşük enerji sarfiyatına sahip çevreye duyarlı bir ürün olan bizhub C3100P’de, Konica Minolta patentli çevreci Simitri HD polimerize toner kullanılıyor.