GELİŞTİRMEK A3 siyah-beyaz MFP bizhub tanıttı 226

Langenhagen, 14 Haziran 2016 – Hatta küçük ofislerde hala kompakt ayak izi ile yeni bizhub 226 oda vardır. GELİŞTİRMEK bu A3 monokrom çok fonksiyonlu cihaz orta ölçekli işletmeler veya çalışma gruplarına küçük belge ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. esneklik, fonksiyonellik ve bizhub 226 karakterize kullanım kolaylığı genişliği, en alakalı özellikler günümüzde ofis kullanıcıları takdir edeceğiz.

“operasyonda, kullanımı kolay, güvenilir ve çeşitli fonksiyonları sunan bir çok fonksiyonlu ofis sistemi, hemen hemen tüm yazdırma işleri için ideal bir çözümdür orta ölçekli işletmeler veya çalışma gruplarına küçük “Helge Dolgener, takım Müdürü Ürün yönetimi Ofis ve Hizmetler küme Batı söyledi. “Onun iyi ekolojik profili ile yeni bizhub 226 baskı, kopyalama ve renkli tarama esnekliği gibi ofislerinde paha biçilmez bir artı bunları yapar.”

Ideal ekibi için
1.350 yaprağa kadar gerektiği gibi artırılabilir esnek kağıt kapasitesi Office Takım yarar , kağıt, geçmiş ekleyerek neden sık sık iş kesintileri ait. A3 22 sayfa / dakika A4 ve sekiz sayfa / dakika baskı ve kopyalama ile ineo 226 beri, orta ölçekli takımlara küçük belge gereksinimlerini karşılamak için yeterince hızlı. Sistemin esnekliği de işleyebilir medyanın çeşitli yansır. Farklı kağıt türleri beş kağıt tepsileri ve kaynaklarına kadar yüklenebilir. Ayrıca, nispeten yüksek baskı hacimli ekipleri dubleks seçeneği, kağıt tüketimini azaltarak katkıda bulunmaktadır.

Çok yönlü tarama özellikleri
de çeşitli hedeflere, örneğin. E-posta, FTP gibi veya gönderilebilir isteğe göre olabilir 226 standart TWAIN renkli tarama, ancak taramalar sadece sunan bizhub SMB. Standart fonksiyonu ile 226 bir USB belleğe bizhub bilgileri doğrudan tarama ile kolayca geçerli belge veya sunum ihtiyaçlarına cevap verebilecek kullanıcılara “USB Tara”. İsteğe bağlı çift taraflı belge besleyici kadar 46 görüntü / dakika ve belgelerin otomatik çift taraflı işleme yüksek tarama hızları sayesinde yapılabilir büyük kopyalama ve tarama işleri için ek konfor sağlar.

Çevresel dostu
bizhub 226 eko-etiket olan “Mavi Melek” ve ” Energy Star “sertifikalı. Bu sertifika genel düşük güç tüketimi ve kısmen biyokütle oluşur ineo HD toner, üzerinde en az dayanmaktadır. Çeşitli enerji tasarrufu özellikleri sayesinde, bizhub 226 de çalıştırmak için ekonomiktir.

GELİŞTİRMEK
GELİŞTİRMEK modern ve profesyonel ofis iletişim çözümleri için Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH ticari markasıdır. Belge üretimi ve doküman yönetimi sistemlerinin, yazılım ve hizmetlerin pazarlama içerir ürün portföyü ile, GELİŞTİRMEK marka. Avrupa çapında küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir lider sağlayıcısı olarak kendini kabul ettirdi

Biz trend olan geleceği ve kendine güvenen ve yaratıcı hale , Burada çok analiz ve yapım önerileri ötesinde tavsiye anlayışımız: Biz değerlendirmek, tasarım ve rehber. Birincil hedefimiz :. müşterilerimizin ortamda verimliliği arttırmak

Almanya’da marka GELİŞTİRMEK için ülke çapında bir varlığı için 300’den fazla yetkili bayi sağlanmaktadır. 60’dan fazla ülkede bağımsız distribütör ve bayi Bizim büyük alan uluslararası dağıtım ağı geniş müşteri işlemlerinin uygulanmasını sağlayan ve ürünlerimiz için küresel hizmet sağlar.

Konica Minolta Business Solutions Germany GmbH İş Teknolojileri İş Konica Minolta, Inc% 100 iştiraki olan ., Tokyo, Japonya merkezli. Diğer alanlar Grup faaliyet içinde, Endüstriyel İş, Sağlık İş ve Planetarium İş arasındadır. üzerinde 7 milyar Avro mali 2014/2015 net satış Konica Minolta Inc. (Mart 2015 itibariyle) dünya çapında 41.700 çalışanı ile.