Entegre Sonlandırıcıyla Başlattı ineo + 3850FS GELİŞTİRMEK

Langenhagen, 16 Şubat 2015
Daha fazla ofis çalışanları günlük işlerinde manuel adımları azaltmak istiyoruz. Bu nedenle DEVELOP en başarılı A4 renkli MFP birinde bir son işlemci
entegre edilmiştir. Yeni ineo + 3850FS A4 sanatçısını tam GELİŞTİRMEK yapar ve DEVELOP A4 sistemlerinin en son neslini temsil ediyor. ineo + 3850FS müşteri ihtiyaçlarına tam kapsamlı karşılamak üzere tasarlanmıştır. Bu mükemmel entegrasyon. Herhangi bir baskı ortamında sağlanır

“zaten + 3350/3850 yüksek standartlarda çok fonksiyonlu sistemler ineo belirledikten sonra, biz tekrar ineo + 3850FS bir kriter kümesi,” Ulf Koch, GELİŞTİRMEK Ürün Müdürü diyor. “Bu dijital renkli 3850FS zaten bizim kurulan A3 sistemleri tarafından bilinen basit ve sezgisel bir kullanım konsepti ile, standart konfigürasyonda zaten işlevleri kapsamlı bir dizi sunuyor. Ben ineo + 3850FS herhangi bir çalışma ortamında kanıtlanmış eminim. ”

Temel terbiye özellikleri standart
, ineo + 3850FS baz bitirmek zımbalama ile standart olarak gelir sıralama ve gruplandırma ofset. Bu işlevler belgelerin günlük işleme manuel adımları azaltmak. Bu sadece zaman kazanmak değil ofis çalışanları için gelir, ama aynı zamanda onları günlük kota hızlı çalıştırmasına izin veriyor. Buna ek olarak, sıralama ve orta ya da büyük çalışma grupları nedeniyle belgelerin karışıklık ortaya çıkabilecek sakıncaları azaltır işlevselliği gruplama ofset.

Kolay kullanım
sistemi yedi inçlik dokunmatik panel ile donatılmış, sezgisel çoklu dokunmatik kontrol konsepti basit kullanım sağlar emin olun. Bu sofistike kullanıcı arayüzleri, kafa karıştırıcı arayüzleri ve küçük görüntüler sunan birçok A4 sistemleri, aksine bulunmaktadır. ineo + 3850FS o akıllı telefonlar ve tabletler benzer, çünkü kullanıcılar, evde hissediyorum hangi bir işletim konsepti, kontrast olduğunu. Net bir şekilde yapılandırılmış kullanıcı arayüzü ve sıkı menüler, kullanıcıların manuel veya geçmesi uzun eğitim eğitim olmadan sisteminde gezinmek için izin verir. Bu avantajlar günlük rutin işlerde önemli bir zaman tasarrufu toplamı sonuçlanır. Bu aynı zamanda ofis çalışanlarının yüksek bir memnuniyet üretilir, sadece üretkenliği artırır.

Olağanüstü özellik seti
ineo + 3850FS standart konfigürasyonda kendini sunar, tam özellikli. Dakikada 38 sayfalık bir baskı hızına ek olarak, sistem isteğe bağlı olarak 1,650 sayfaya kadar uzatılabilir 650 sayfalık standart kağıt kapasitesine sahiptir. Ayrıca, bellek 1 GB, 320GB sabit disk, bir PCL ve PostScript baskı denetleyicisi ve mevcut entegre Sonlandırıcı. ineo + 3850FS Word PowerPoint, Excel ve PDF belgeleri doğrudan bir USB bağlantı noktasından yazdırma ve barkod ve Unicode baskı yeteneğine sahiptir.

GELİŞTİRMEK
için modern Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH ticari markasıdır GELİŞTİRMEK ve profesyonel ofis iletişim çözümleri. Belge üretimi ve doküman yönetimi sistemlerinin, yazılım ve hizmetlerin pazarlama içerir ürün portföyü ile, GELİŞTİRMEK marka. Avrupa çapında küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir lider sağlayıcısı olarak kendini kabul ettirdi

Biz trend olan geleceği ve kendine güvenen ve yaratıcı hale , Burada çok analiz ve yapım önerileri ötesinde tavsiye anlayışımız: Biz değerlendirmek, tasarım ve rehber. Birincil hedefimiz :. müşterilerimizin ortamda verimliliği arttırmak

Almanya’da marka GELİŞTİRMEK için ülke çapında bir varlığı için 300’den fazla yetkili bayi sağlanmaktadır. 60’dan fazla ülkede bağımsız distribütör ve bayi Bizim büyük alan uluslararası dağıtım ağı geniş müşteri işlemlerinin uygulanmasını sağlayan ve ürünlerimiz için küresel hizmet sağlar.

Konica Minolta Business Solutions Germany GmbH İş Teknolojileri İş Konica Minolta, Inc% 100 iştiraki olan ., Tokyo, Japonya merkezli. Diğer alanlar Grup faaliyet içinde, Endüstriyel İş, Sağlık İş ve Planetarium İş arasındadır. (Mart 2014 itibariyle), dünya çapında 32.000’den fazla çalışanı ile yaklaşık Euro 5,4 milyar 2013/2014 mali net satış Konica Minolta Business Technologies.