olağanüstü performans

Langenhagen Mayıs 2015 tarihinden
2015 tarihinden Seçim Ödüller BLI Winter ile A4 MFP üç verildi GELİŞTİRMEK. monokrom bizhub 4750 ve renk sistemi kendi “olağanüstü enerji verimliliği” için onur ineo + 3350 olduğu gerçeği her eko-bilinçli iş için iyi bir haber. ineo + 3350 olarak Seçim Ödülü’nü aldı “orta ölçekli çalışma grupları için üstün A4 renkli MFP.” BLI ödülleri Alıcılar Laboratuvarı (BLI), grafik endüstrisi için bağımsız bir test laboratuarı tarafından yılda iki kez verilir. ofis donanım ve çözümleri değerlendirme testi geniş bir kriter kataloğu olduğunu.

orta için mükemmel çalışma grupları
Yüksek performans, mükemmel baskı kalitesi, sezgisel tasarımı, set güçlü bir özellik ve iyi değer için para var ineo de BLI jüri + 3350 ikna etti. “Ineo + 3350 yılında A3 teknolojilerinin uygulanması kanıtlanmış aynı işletim konsepti erişmek için sistemin kullanıcıları olarak, bu Seçim Ödüller kazanmanın anahtarıdır oldu” Ulf Koch, GELİŞTİRMEK Ürün Müdürü diyor. “Entegrasyon ve maliyet tasarrufu sağlayan çözümler sistemde izin verilen süre yüksek güvenilirlik, sezgisel çalışma ve açık mimarisi sayesinde, ineo + 3350 orta çalışma ortamları için mükemmel bir çözümdür.”

Olağanüstü Çevre Özellikleri
ortalamanın elde edilen sonuçlar sistemleri GELİŞTİRMEK en çevresel test kategoriler. Özellikle kayda değer ortalama yıllık enerji tüketimine oranla yüzde 43 daha az olduğunu. BLI jüri ödül pişirme için bir “. Enerji, sarf malzemeleri ve kağıt tüketimini azaltmak için muhtemel çevresel özelliklere bağlı birinci sınıf seti” ile bu olağanüstü enerji verimliliği, bu nedenle hiçbir yerden gelmedi vurguladı: ” Biz çevre dostu malzemeler ve teknolojilerin geliştirilmesine yatırım yapıyor. bizhub 4750 ve ineo + 3350 için Seçim Ödüller bu çabanın başarılı olduğunu kanıtlamaktadır. Müşterilerimiz için, bu daha az maliyet ve daha düşük çevresel ayak izi anlamına gelir. ”

BLI farklı çalışma ortamlarında müşteri gereksinimlerini karşılayan, Ödüller GELİŞTİRMEK tarafından çaba başarısını teyit seçin. Onlar aynı zamanda gelişmiş, kullanıcı dostu ürünler ve yeşil teknolojilerin bir dizi geliştirmek için taahhüdünü göstermektedir.

GELİŞTİRMEK
modern ve profesyonel ofis iletişim çözümleri için Konica Minolta Business Solutions Europe GmbH ticari markasıdır GELİŞTİRMEK. Belge üretimi ve doküman yönetimi sistemlerinin, yazılım ve hizmetlerin pazarlama içerir ürün portföyü ile, GELİŞTİRMEK marka. Avrupa çapında küçük ve orta ölçekli işletmeler için bir lider sağlayıcısı olarak kendini kabul ettirdi

Biz trend olan geleceği ve kendine güvenen ve yaratıcı hale , Burada çok analiz ve yapım önerileri ötesinde tavsiye anlayışımız: Biz değerlendirmek, tasarım ve rehber. Birincil hedefimiz :. müşterilerimizin ortamda verimliliği arttırmak

Almanya’da marka GELİŞTİRMEK için ülke çapında bir varlığı için 300’den fazla yetkili bayi sağlanmaktadır. 60’dan fazla ülkede bağımsız distribütör ve bayi Bizim büyük alan uluslararası dağıtım ağı geniş müşteri işlemlerinin uygulanmasını sağlayan ve ürünlerimiz için küresel hizmet sağlar.

Konica Minolta Business Solutions Germany GmbH İş Teknolojileri İş Konica Minolta, Inc% 100 iştiraki olan ., Tokyo, Japonya merkezli. Diğer alanlar Grup faaliyet içinde, Endüstriyel İş, Sağlık İş ve Planetarium İş arasındadır. (Mart 2014 itibariyle), dünya çapında 32.000’den fazla çalışanı ile yaklaşık Euro 5,4 milyar 2013/2014 mali net satış Konica Minolta Business Technologies.