Konica Minolta, Avrupa Dijital Baskı Derneği (EDP) tarafından “Giriş seviyesi -En iyi tabaka besleme renkli baskı sistemi”  ödülünü alan bizhub PRESS C1070 yazıcısını Türkiye’ye getirdi.

Bu yıl EDP tarafından ikinci kez ödül alarak Avrupa baskı üretim pazarındaki başarısını tekrar kanıtlayan Konica Minolta, böylece rakiplerinden önce çıkarak fark yaratan C1070’i Türkiye’deki profesyonellerin hizmetine sunmuş oldu. 

Ofset baskıya yakın bir kalitede baskı sağlayan ve renk işleme teknolojisinde yepyeni bir dönem açan bizhub PRESS C1070’i Türkiye’de de pazara sunmaktan dolayı son derece gururlu olduklarını söyleyen Konica Minolta Turkey İş Teknolojileri A.Ş. Pazarlama Müdürü Orhan Doğan: “Kendi kategorisindeki cihazları geride bırakan bizhub PRESS C1070 ile Türkiye’deki kullanıcılar, başarısı EDP tarafından taçlandırılmış bir ürünle çalışma fırsatı bulacaklar. Avrupa’nın önde gelen 20 dijital dergi üyesi aracılığı ile yarım milyonun üzerinde bir kitleye ulaşan EDP’nin ödül verdiği bu ürün ile profesyoneller işlerinde fark yaratacak. Konica Minolta,  bizhub C1070 ile Türkiye pazarına yepyeni bir soluk getirecek” dedi. 

 

Dijital renkli baskı uygulamasında güç ve performans sağlayan bizhub PRESS C1070,  fare ve geniş 15-inç renkli dokunmatik ekran gibi tanıdık PC kullanım özellikleri ile kullanıcıya ayrıca kullanım kolaylığı sağlıyor. Reprografik departmanları ve baskı hizmeti tedarikçilerinin ihtiyaçlarına cevap verecek şekilde tasarlanan ürün yüksek kaliteli renk üretiminde yepyeni bir dönem açıyor. Gelişmiş renk işleme teknolojisine sahip bu cihazlar ofset baskısına yakın kalitede baskı yapabiliyor.

Sofistike medya yönetiminin yanı sıra kitapçık yapma, ciltleme ve multi delme gibi “son işlem”de yüksek bir kapasitesi olan ürün dakikada 71 sayfa çıkış alabiliyor. Bizhub PRESS C1070, baskı hizmetleri sağlayıcıları, kurumsal baskı merkezleri, yüksek tirajlı baskı yapan ofis ve reklam ajanslarının ihtiyaçlarına yanıt verecek  tasarım ve teknolojiye sahip.