ADANA FOTOKOPİ SERVİSİ ADANA KYOCERA FOTOKOPİ SERVİSİ

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH SERVİSİ – ÇÖZÜMLER

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH Servisi’nden servis hizmeti almak istediğinizde siz farkında olmadan biz birçok çözümü yanımızda getiriyoruz. Nasıl ki tüm müşterilerimizin çalışma alanları ve ihtiyaçları farklı ise bizim için de her müşterimize sunacağımız çözümler bu yüzden farklı oluyor. Bizim için esas olan ihtiyaca göre çözüm üretmek. Bu nedenle sadece belli başlı çözümleri burada sıralayabiliriz. Ancak unutmayınki DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH Servisi’nde size uygun bir çözüm mutlaka olacaktır.

İhtiyaçlarınıza göre belirlenecek ve sizin değerlendirmenize sunulacak çözümlerden bazıları şunlardır;

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH Fotokopi Makinesi Yıllık Bakım Sözleşmesi
Konsinye cihaz uygulaması
Ücretsiz toner uygulaması
Nakliye uygulaması
Ücretsiz servis uygulaması
Ekstra garanti uygulaması
Teknik Servis Garantisi (Standart)
DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH SERVİSİ – TEKNİK PERSONEL

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH Servisi’nde çalışan ekip arkadaşlarımız uzun yıllar Kyocera fotokopi makinelerinin teknik servis departmanlarında profesyonel hizmet vermiş, en az teknik lise mezunu, müşteri ilişkilerinde başarılı kişiler içerisinden özenle seçildi. İnsan kaynakları departmanımız tarafından, müşterilerimizin sorunlarını yerinde ve en hızlı şekilde çözebilmek için, bilgi, beceri, teknik yeterlilik ve sorun çözme yeteneği konularında özel sorular yöneltilerek seçilen çalışma arkadaşlarımız, müşteri ilişkileri konusunda da siz değerli müşterilerimiz tarafından tam not almayı başardılar.

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH SERVİSİ – KURUMSAL İŞLEYİŞ

Kyocera Servisi, kendi içerisinde sistemli bir yapı ile müşterilerimizin mağduriyetleri en aza indirgenecek şekilde düzenlenmiştir. Tüm çalışma arkadaşlarımız sorumluluklarla donatılmış ve inisiyatif alma konusunda yetkilendirilmişlerdir. Kurumsal yapımız departmanlara ayrılmış ve teknik servis departmanızda kendi içerisinde bölümlendirilmiştir. Teknik servis departmanımız;

Mobil Teknik Ekipler
Atelye Teknik Servis Bölümü
Müdüriyet
olmak üzere 3 bölümden oluşur. Bu birimler sürekli iletişim halindedir. Her günün sonunda Müdüriyet tarafından günlük raporlar derlenir ve dosyalanır. Böylelikle bölgenizde hizmet veren mobil ekibimiz değiştiğinde ya da atelyemizde bulunan cihazınız ile ilgilenen ekip değiştiğinde iş ve zaman kaybı tamamen önlenmiş olur.

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH SERVİSİ – MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

Kyocera Servisi ile çalışmayı tercih eden müşterilerimiz her türlü sorun ve şikayetini bizlere çeşitli şekillerde ulaştırabilirler. Sitemizin iletişim sayfasında bulunan formu kullanarak, mail yolu ile ya da telefon ile bizlere ulaşabilirsiniz. Hangi iletişim aracını kullanırsanız kullanın, sorununuz ve şikayetiniz biran evvel ilgili birime aktarılacak ve mağduriyetiniz giderilecektir.

Biz, müşterilerimizin, bizim varlığımızın temel yapı taşı olduğunun bilinci ile hareket ediyoruz. Bu nedenle taviz vermeyeceğimiz tek kuralımız siz değerli müşterilerimizin memnuniyetidir.

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH SERVİSİ – HİZMET VERDİĞİMİZ TÜM MARKA VE MODELLER

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH Servisi olarak hizmet verdiğimiz markalar aşağıda listelendiği gibidir.

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH Servisi
Olivetti Servisi
Utax Servisi
Triumph-Adler Servisi
Mitaco Servisi
Olympia Servisi
DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH – YEDEK PARÇA VE SARF MALZEME

DEVELOP,KONİCA MİNOLTA,MİNOLTA,DOCUJET,SİNDOH Servisi yedek parça ve sarf malzeme konusunda zengin bir stoğa sahiptir. Parçaların tedarik aşaması ile zaman kaybetmeden cihazınıza müdahale edilir. Mobil ekiplerimizde sık arıza görülen yedek parçalar bulunur. Ancak tüm parçaların bulunması malesef mümkün değildir. Bu nedenle cihazınızın arızası ile ilgili mümkün olduğu kadar detaylı bilgiyi bizimle paylaşırsanız, cihazınıza doğru parça ile müdahale edilme oranı o kadar yüksek olur